ما در شبکه های اجتماعی :

logo

تامین تجهیزات

تامین-تجهیزات نیکراد
تامین تجهیزات نیکراد
تدارکات-تامین تجهیزات

با توجه به نیاز کشور به تامین تجهیزات با کیفیت و همچنین جهت کنترل هزینه تمام شده پروژه‌های مختلف، شرکت نیکراد صنعت بخشی از فعالیت خود در 10 سال اخیر را به مذاکره با سازندگان و تامین‌کنندگان خارجی معطوف نمود تا بتواند مفهوم خدمات مهندسی خرید را به معنای واقعی در پروژه‌ها متجلی سازد.

شرکت نیکراد صنعت  همواره با اتخاذ تعاملات مناسب با سازندگان مطرح بيش از ۴۰ کشور دنیا، به تامین تجهیزات پروژه‌های بزرگ در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی پرداخته است. داشتنِ فرآیندهای سازمانی مناسب، اتوماسیون و ابزار دقیق، اطلاعات به­ روز بازار و نیز وجود متخصصان حوزه ­های مختلف خرید و قراردادها، این شرکت را در تعهد خود به ارائه خدمات کلیدی مانند خرید مسئولانه تجهیزات از سازندگان معتبر داخلی و خارجی و نیز تحویل مطمئن کالا در موعد مقرر با کمترین هزینۀ تمام‌شده، موفق ساخته است.با توجه به وجود بانكهاي اطلاعاتي بسيار قوي در شركت ، امكان تهيه ليستي همه جانبه از مشتريان (Vendor Lists) مورد نظر فراهم بوده و اين مهم تضمين كننده خريدي مطمئن با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت خواهد بود.

خدمات مجموعه نیکراد صنعت فائق در دو بخش زير ارائه مي گردد:

۱- خدمات تامين تجهيزات (Procurement):

كارشناسان خبره شركت، مشاوري قوي در كنار شما مشتريان گرامي در مذاكرات قراردادي بوده و قابليت بالائي در چانه زني و عبور از هر گونه بحران را دارند.

این شرکت با بهره گيري از متخصصين اعتبار اسنادي (LC Handling Experts) خود، در ارائه مشاوره جهت تهيه فهرست مدارك و مستندات مورد نياز مانند گواهي تست و ساير اسناد حمل، روش حمل تجهيزات، بيمه و هزينه هاي تعرفه ای كالا، برنامه زمانبندي تحويل كالاي خريداري شده و تسريع در ساخت و حمل (Expediting)، تعيين محل تحويل و … كه همگي تضمين كننده منافع شما مي باشد، با بكار گيري آخرين متدهاي مديريت زنجيره تامين (SCM) همياري خواهد نمود.

دفتر امور حقوقي و قراردادها شركت تدبير انرژی از يك سو و مديريت مهندسي اين شركت از سوي ديگر مشاوري كارآمد و امين جهت تهيه قراردادهاي خريد شما خواهند بود.

۲- خدمات مهندسي خريد:

مجموعه نیکراد صنعت با بكارگيري دانش متخصصان خود در تهيه Spec و جداول گارانتي تجهيزات و انجام تستهاي مورد نياز در محل كارخانه و سايت پروژه شما را به بهترين نحو ياري خواهد نمود.

عمده خدمات و سرویس های این شرکت در حوزه تامین تجهیزات


 • انجام مهندسی خرید کالا و تامین تجهیزات و بهینه سازی سفارشات
 • مستند سازی تمامی فرآیند خرید کالای پروژه
 • انجام کلیه امور بازرگانی و تامین تجهیزات از مرحله ارسال استعلام تا دریافت پیشنهادات از سازندگان و اخذ تائیدات فنی کارفرمایان
 • تامین تجهیزات  با نازل ترین قیمت و حداکثر کیفیت مورد قبول کارفرما

بخش بازرگانی نیکراد صنعت با توجه به حجم بالای مبادلات تجاری با تامین کنندگان مختلف، از قدرت مالی خوبی برخوردار بوده و توانایی تامین تجهیزات با بهترین قیمت های رقابتی را دارد.

 • ارایه پیشنهاد قیمت به صورت بسته کامل

  جهت تسهیل کار مشتریان در تامین تجهیزات پروژه ای، بازرگانی نیکراد صنعت به لحاظ برخورداری از ارتباط با تامین کنندگان مختلف و بعضا غیر مرتبط ، راسا اقدام به جمع آوری قیمت اقلام متنوع درخواستی نموده و پیشنهاد مالی – فنی را به صورت Package ارائه می نماید.

 • تنظیم قراردادهای خرید، صدور purchase order ، گشایش و مدیریت اعتبارات اسنادی در صورت نیاز
 • نظارت دقیق و گزارش دهی مستمر به پیمانکار از مرحله عقد قرارداد با سازندگان و بازرسین شخص ثالث تا ترخیص و تحویل کالا در محل پروژه
 • انجام هماهنگی لازم با سازندگان تجهیزات و نمایندگان کارفرما جهت بازدیدهای حین ساخت
 • تنظیم مدارک و تهیه صورتجلسه های تحویل کالا
 • همکاری در تنظیم گزارشات مالی و صورت وضعیت های بخش کالا
 • همکاری با پیمانکاران طرف قرارداد برای تهیه مستندات لازم جهت اخذ مفاصا حساب های بیمه در بخش کالا
 • سفارش­ گذاری و خرید کالا
 • مدیریت قراردادها
 • تسریع فرایند تامین تجهیزات 
 • رصد بازارهای جهانی
 • تضمین رعایت قوانین واردات – صادرات
 • مدیریت انبار و موجودی
 • متنوع سازی عرضه­ کنندگان
 • انجام بازرسی­های کیفی حین ساخت و هنگام تحویل
 • حمل و ترخیص
 • ارائه پیشنهادهای فنی مطلوب براساس مهندسی ارزش 
 • و بسیاری خدمات ارزشمند دیگر در زمان همکاری

شرکت‌ها و صنایع مختلف کشور بنابه نیاز خود و متناسب با رشد تکنولوژی نیازمند تامین تجهیزات و ملزومات تخصصی و عمومی خود می‌باشند. تامین تجهیزات ابزار دقیق در صنایع مختلف حتی تامین تجهیزات پتروشیمی و در بسیاری از موارد حساس تامین تجهیزات پزشکی از جمله این موارد بشمار می‌رود.

رشد سریع صنایع و در ادامه استفاده از ابزارها، ماشین آلات، تجهیزات و ادوات بروز هزینه تولید را کاهش و بهره‌وری را افزایش داده است. دراین بخش تامین کنندگان نقش پررنگتری ایفا می‌کنند. تولید کننده‌گان با ارائه راهکارهای مختلف امکان مشاوره و تامین تجهیزات را برای صنایع مختلف فرآهم نموده و موجب می‌شوند تا از ایجاد ارتباط با سیل کثیری از تولیدکنندگان را کاهش داده و نیازمندی آنها را در کوتاه ترین زمان مرتفع سازند.

شرکت‌های تامین کننده مانند نیکراد صنعت فائق در زمره شرکت‌هایی بشمار می‌روند که رزومه شرکت تامین تجهیزات آنها حائز اهمیت می‌باشد. این شرکت‌ها با انجام پروژه‌های متنوع تامین تجهیزات توانسته‌اند ضمن ارتباط با سازمان‌های درخواست کننده ارتباط موثری با شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدکننده داخلی و خارجی برقرار نمایند.

در برخی موارد نیاز به تامین تجهیزات از خارج کشور به دلیل عدم تولید مشابه داخلی دیده می‌شود. شرکت نیکراد صنعت با داشتن مبادی مناسب در جای‌ جای دنیا توان تامین تجهیزات در صنایع مختلف را داراست. نیکراد صنعت به عنوان تامین کننده تجهیزات صنعتی قابلیت تامین انواع تجهیزات صنعت نفت، تامین تجهیزات و ادوات کشاورزی، تامین تجهیزات و لوازم ساختمانی، تامین تجهیزات صنایع مادر نظیر فولاد، امکان تامین تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات و … را دارا می‌باشد.

تامین تجهیزات صنعتی

خدمات بهتر

ما به اندازه ای بزرگ هستیم که بتوانیم در زمان و هزینه های مشتریان خود صرفه جویی کنیم و به اندازه ای کوچک هستیم که همواره خلاقانه در تکاپوی بهتر شدن می باشیم. ما همواره به دنبال خدمات بهتر برای ایجاد ارزش افزوده ی بیشتر برای شما هستیم.

مسئولیت اجتماعی

شناخت و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی ابزاریست که کمک می کند آگاهانه تصمیم بگیریم. این ابزار به وضوح در ارتقاء کیفیت، ایمنی، نوآوری و تجارت موثر است. شرکت نیکراد صنعت با رعایت استانداردهای بین المللی تلاش می کند تا کیفیت بهتری در صنایع نفت،گاز، پتروشیمی و فولاد و همچنین بهروری منابع انرژی شاهد باشد. همچنین ما معتقدیم رعایت استاندارهای زیست محیطی،تعهد ما به نسل آینده و فردای ایران عزیزمان است. 

 

تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی

 
 
 
مجتمع سورنا ثبت - ثبت شرکت ، ثبت برند
 
 

یکی از مهمترین عوامل در بالا بردن کیفیت محصولات، استفاده از مواد اولیه مرغوب و فن آوری های نوین می باشد. مجموعه نیکراد ثبت با توجه به نیاز های روز افزون بخش های مختلف صنعت اقدام به برقراری ارتباط با بهترین تولید کنندگان مواد اولیه و تجهیزات نموده و در حال حاضر همکاری گسترده ای را با آنها دارا می باشد و قادر تامین تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز صنایع را با بالاترین استاندارد های بین المللی در حداقل زمان و مناسبترین قیمت در اختیار عزیزان صنعتگر و تولید کننده قرار دهد .

 

 

همچنن مجموعه نیکراد ثبت با توجه به شناخت کافی در حوزه های مختلف، از طریق ایجاد همکاری با شرکت های داخلی و خارجی فعال در زمینه تولید و واردات و تامین تجهیزات و مواد اولیه انفورماتیک، این امکان را به شما می دهد تا تامین تجهیزات مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان بدست آورید. هم چنین با عنایت به تجربه سال ها فعالیت در این حوزه، راهکارهای لازم برای کسب خدمات پس از فروش مطابق تعاریف انجام شده توسط تولید کنندگان اصلی کالاها را پیش بینی می نماید. بدین ترتیب که تجهیزات فناوری در پی ثبت سفارش از طرف بخش های فنی و مهندسی شرکت برحسب  Data Sheet  تهیه و تامین می شود و با تکیه بر ارتباطات موجود، پس از ثبت سفارش، در صورت نیاز به صورت وارداتی تامین و تحویل کارفرما می گردد.

نصب و راه اندازی تجهیزات ابزاردقیق Start Up

نصب، راه اندازی ، عیب یابی و کالیبراسیون انواع تجهیزات ابزار دقیق

Installation , Diagnosis and Calibrating for all Instrumentation

کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق

عیب یابی تجهیزات ابزار دقیق

تعمیرات تجهیزات ابزار دقیق 

نصب و تنظیم دقیق پارامترهای تجهیزات ابزار دقیق یکی از مواردی است که موجب بهبود عملکرد تجهیزات و افزایش طول عمر آنها می شود. ترنسمیترهای هوشمند مبتنی بر پروتکل ارتباطی  HART با قابلیت ارتباط دو طرفه با تجهیزات و کاربر می تواند در تنظیم پارامترهای مورد نیاز و عیب یابی سیستم ها نقش ویژه ایی را ایفا می نماید .

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق یکی از مواردی می باشد که در ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی باید به آن توجه کرد. معمولا تجهیزات پس از یک مدت کار کردن در اندازه گیری دچار خطا می شوند ، که برای عملکرد صحیح پروسه و سیستم باید دقت لازم را برای اندازه گیری داشته باشند .

از این رو باید تجهیزات را برای کالیبره به آزمایشگاه های کالیبره ارسال کرد و یا کارشناس کالیبراسیون در محل تجهیز خطای آن را به دست آورده و اگر قابلیت تنظیم و صفر کردن خطا را داشته باشد این مهم را انجام دهد .

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق از این رو بسیار مهم و واجب می باشد که معمولا تجهیزات ابزاردقیق در صنایع مختلف نقش اساسی ایفا می کنند برای مثال تصور کنید یک ترانسمیتر دما در یک پروسه ستون تقطیر با خطا کار کند، آیا محصول خروجی کیفیت کافی را دارد؟

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق مهم

1- کالیبراسیون ترانسمیتر های فشار ( Pressure Transmitter  )
2- 
کالیبراسیون ترانسمیترها دما ( Temperature Transmitter  ) 
3- 
کالیبراسیون ترانسمیتر های فلو  ( Flow Transmitter   )
4- 
کالیبراسیون ترانسمیترهای سطح ( Level Transmitter  )
5- 
کالیبراسیون گیج های دما   ( Temperature Gauge  )
6- 
کالیبراسیون گیج های فشار  ( Pressure Gauge  )
7- 
کالیبراسیون کنترل ولو ها   ( Control Valves  )
8- 
کالیبراسیون اکچویتورها (  Actuators   )

برند های تخصصی :

کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی Endress Hauser
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی Rosemount
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی HACH
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی YOKOGAWA
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی IFM
کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق کمپانی VEGA

کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق یک کار بسیار دقیق و حساس میباشد، زیرا اکثر تجهیزات در صنایع مهم می باشند و دقت آنها در تولید محصولی با کیفیت نقش بسیاری دارد. تجهیزات ابزاردقیق اکثرا در قسمت های بسیار حساس یک پروسه قرار دارند از این رو کالیبراسیون مرتب و منظم را باید در فیلد های صنعتی رعایت کنند.

 

مختصری درباره تامین تجهیزات ما

 

تامین تجهیزات نیکراد صنعت فائق با داشتن سابقه ای درخشان در تامین تجهیزات پروژه های مرتبط با صنایع مختلف کشور و با توجه به همکاری با سازندگان معتبر داخلی و خارجی امکان تامین طیف وسیعی از تجهیزات مورد نیاز در پروژه های مربوطه به صورت ارزی و ریالی را دارد. فراهم نمودن راه حل های مهندسی جهت طراحی ، نگهداری و نصب در سیستم های صنعتی و تجاری خواه به صورت محصول تنها و یا به صورت پروژه های تعریف شده و قراردادی با شرکت های بزرگ دنیا مانند

Watson-Marlow Fluid Technology Group, ABB, Spirax Sarco, Zenix BmGh, KSB,…

سازنده انواع پمپ ها و تکنولوژی های مرتبط برای مواد غذائی ، شیمیایی، و محیط های صنعتی می باشد.